Láká Vás být součástí nového projektu od samotného počátku?
Jste zkušený specialista nebo manažer v různých oblastech výroby?
Je pro vás start-up atmosféra výzvou?
V tomto případě čekáme na Váš životopis. Řekněte o nás i svým blízkým přátelům a vytvořte s námi opravdu silný tým!

Danaflex Group vytváří svůj český tým pro novou inovativní výrobu, která se bude realizovat v průmyslové zóně v Prostějově. Vyrábíme fólie a obaly pro potravinářský průmysl – naše produkty jste zajisté viděli, jelikož spolupracujeme s partnery, jakými jsou Nestlé, Maggi, Lays, Jacobs, Heinz a další. Pomáháme tak balit nejen čaje, omáčky, cukrovinky, občerstvení, kávu a těstoviny, ale i spoustu dalších produktů.
Společnost DGPack s.r.o. jako dceřiná společnost Danaflex Group představuje inovativní firmu, která nabízí možnost profesního růstu.
Připojte se k nám a vybudujte s námi nový český výrobní závod!

Manažer kvality

Očekáváme:

  • Zkušenosti s implementací a rozvojem systému řízení kvality v podniku.
  • Zkušenosti s prováděním interních auditů a auditů u dodavatelů. Certifikát interního auditora.
  • Znalost norem ISO 9001:2015, znalost ISO 14001 a OHSAS 18001 výhodou
  • Znalost BRC nebo praktické zkušenosti z oboru potravinářství
  • Znalost právních předpisů z oblasti deklarací, certifikace výrobků, znalost nařízení EU, včetně ochrany životního prostředí.
  • Znalost norem v oblasti bezpečnosti produktu při výrobě obalu, správné výrobní praxe
  • Znalost řízení neshod a reklamací, nástrojů řízení neshod.
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Náplň práce:

  • Zavedení systému kvality, bezpečnosti a ochrany životního prostředí v podniku dle platných ISO norem, jeho zlepšování, řízení a správa dokumentace.
  • Interní a externí audity, zákaznické audity, audity třetích stran.
  • Vystavování prohlášení o shodě, certifikace výrobků
  • Řízení týmu kontroly kvality výroby.
  • Analýza, reporting a zlepšování.

Pracovní podmínky:

  • Motivační mzda
  • Možnost profesního růstu
  • Unikátní příležitost stát se součástí nově vznikajícího týmu
  • Práce v čistém novém pracovním prostředí
  • 25 dní dovolené
  • dotované stravování
  • příspěvek na sport, zdraví a kulturu

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj strukturovaný profesní životopis v českém i anglickém jazyce.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Floriána Nováka 5267/3, 796 01  Prostějov-Prostějov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

DGPack s.r.o.

Kontakt

Klára Hamerská
Telefon: 602 438 674