Danaflex Group vytváří svůj český tým pro novou inovativní výrobu.
Vyrábíme flexibilních filmy a obaly, např. pro čaje, omáčky, cukrovinky, občerstvení, kávu a těstoviny.
Spolupracujeme s partnery, jako je Nestlé, PepsiCo, Jacobs, Heinz a další.
Společnost DGPack představuje inovativní firmu, která nabízí možnost profesního růstu.
Připojte se k nám a vybudujte s námi nový český výrobní závod!

Chcete být součástí nového projektu od samotného počátku?
Jste dobrý specialista, nebo manažer v různých oblastech výroby?
Je pro vás start-up atmosféra výzvou?
Jste nadšený pro řešení neobvyklých problémů, zvládáte řešit více úkolů a dělat rozhodnutí?
V tomto případě čekáme na Váš životopis, řekněte i svým blízkým přátelům a vytvořte s námi opravdu silný tým!

Specialista interní kontroly

Náplň práce:

  • kontrola obchodních návrhů v rámci výběrových řízení
  • ověřování protistran
  • inventarizace a neplánované kontroly skladových zásob
  • řízení rizik (ISO 31000)
  • dohled, dohled na kontrolní body v probíhajících obchodních procesech

Požadavky:

  • plynulá angličtina nebo ruština podmínkou (prosíme o životopis v AJ či RJ)
  • vyšší ekonomické či technické vzdělání
  • alespoň tříletá zkušenost jako specialista interního controllingu nebo na pozici risk managementu
  • multitasking
  • schopnost dodržovat pevně stanovené lhůty
  • dokonalé pochopení obchodních záležitostí
  • kritické myšlení

Zodpovědnost za:

  • odůvodněnost plateb společnosti, včasné odhalování porušení schválených podnikových procedur
  • úpravu a optimalizaci stávajících procedur a obchodních procesů
  • včasné rozpoznávání neefektivních nebo málo efektivních procedur a jejich korekce
  • management výrobních a ekonomických rizik – včasné rozpoznávání, definování, určování priorit a předkládání návrhů na zlepšení

Pracovní podmínky:

  • Motivační mzda
  • Možnost profesního růstu
  • Unikátní příležitost stát se součástí nově vznikajícího týmu
  • Práce v čistém novém pracovním prostředí
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj strukturovaný profesní životopis v českém a anglickém, resp. ruském jazyce.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kralice na Hané

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Ruština (středně pokročilá)

Zadavatel

DGPack s.r.o.

Kontakt

Klára Bundilová